NIeprzerwanie od 2000

realizujemy nasze marzenie tworząc sieć włoskich restauracji.


Nie trzeba mieć doświadczenia w gastronomii, żeby z nami współpracować, wystarczy kochać włoską kuchnię i chcieć się nią dzielić. Jesteśmy wsparciem dla naszych partnerów przez cały czas - od momentu podpisania umowy, przez okres inwestycyjny aż po codzienne funkcjonowanie.

Stałym elementem naszych lokali jest przemyślane menu oraz wysoka jakość produktów, z których przyrządzamy dania. Dajemy sprawdzony sposób na działanie. Dostarczamy kompletny projekt restauracji (architektura wnętrza, rozkład pomieszczeń łącznie z zapleczem, spis wyposażenia, wizualizacje). Przeprowadzamy szkolenia oraz przekazujemy całą wiedzę, którą zgromadziliśmy przez ponad dwadzieścia lat naszego działania.


Współpraca w grupie restauratorów. Nasi partnerzy są dla nas ważni – słuchamy ich i pozostajemy w częstym kontakcie. Rozwijamy się, obserwując to, jak zmienia się oferta kulinarna w Polsce oraz za granicą.


W 2010 roku podpisaliśmy pierwszą umowę franczyzową. Dziś restauracji jest kilkanaście, Jeśli i Ty marzysz o własnej restauracji, napisz do nas i dołącz do naszej sieci


Image
Image